O Nas

Dowiedz się o nas więcej

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

dobry-mechanik-gorzow-baczyna-tom-serwisTom Serwis –Dobry Mechanik- jest na rynku od 2008 roku i z przyjemnością oferujemy kompleksowo nasze usługi w zakresie napraw mechanicznych, konserwacji, diagnostyki komputerowej wszystkich marek i modeli aut, a także auto klimatyzacji. Naszym celem zawsze było i jest zapewnienie naszym klientom uczciwych i profesjonalnych zaleceń, uczciwego ustalania cen, wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach i doskonałej obsługi klienta. Mamy czas, aby wyjaśnić wszystkie potrzebne naprawy. Jesteśmy zawsze na bieżąco z wiedzą i sprzętem w zmieniającym się świecie motoryzacji. Nasz personel na bieżąco podnosi swoje umiejętności, wiedzę i kwalifikacje.

Nasi klienci wracają, ponieważ jesteśmy niezawodni, kompetentni i kulturalni w obyciu. Nasi pracownicy zapewniają super obsługę, gwarantując najwyższą jakość usług. Jesteśmy dumni, kiedy klienci są zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Wierzymy w uczciwość i szczerość, dlaczego badamy szczegółowo, bo każda usługa jest rozpatrywana w sposób otwarty, uczciwy i wiarygodny, aby zapewnić Klientowi komfort pracy z nami. Mamy najnowszy sprzęt diagnostyczny na miejscu, aby umożliwić szybką i sprawną naprawę nawet najnowszych samochodów. Używamy wysokiej jakości części podczas wszelkich napraw samochodów, dzięki czemu można mieć pewność, że nasz serwis naprawy samochodów jest pewny i niezawodny. Możesz być pewien, że będziemy dążyć do wyeliminowania usterki co oznacza, że możesz spokojnie wyruszyć w trasę i bezpiecznie dojechać do celu.

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług, serwisowania samochodów, naprawy samochodu, autoklimatyzacji, diagnostyki komputerowej lub innych oferowanych przez nas usług to prosimy o kontakt pod  numerem telefonu: 668 196 291, aby dowiedzieć się, jak możemy Państwu pomóc. Tom Serwis – Dobry Mechanik.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]