klimatyzacja-tom-serwis-mechanik-gorzow-taniSystem klimatyzacji w pojazdach silnikowych odpowiada za zachowanie w samochodzie chłodu w upalne dni  i ma za zadanie odizolować powietrze od pyłków i innych cząstek, które zostały „złowione” w parowniku klimatyzacji, zapewniając czystsze powietrze wewnątrz auta. Zimą z kolei układ klimatyzacji utrzymuje ciepłe i suche powietrze. Nasz serwis może uporać się z wszystkimi usterkami systemu klimatyzacji.

Wykonujemy:

  • Serwis Klimatyzacji
  • Kompleksową Naprawę Klimatyzacji w Samochodach Osobowych oraz Dostawczych
  • Odkażanie Ozonem
  • Odkażanie Ultradźwiękami

diagnostyka-komputerowa-tom-serwis-mechanik-gorzow-taniPosiadamy wiele urządzeń diagnostycznych z dostępem do komputera samochodowego, do przeprowadzenia wszystkich drobnych i większych prac. Przyrządy te obejmują wszystkie marki i modele samochodów. Nie musisz już jechać swoim samochodem do salonu i płacić o wiele większych opłat za sprawdzenie komputera, by usunąć bądź sprawdzić błędy i usterki. Tom Serwis może sprawdzić i zrobić to wszystko, nawet gdy samochód nie uruchamia się. Jesteśmy w pełni przeszkoleni w zakresie diagnostyki komputerowej w samochodach, odczytu kodów. Do ów diagnostyki komputerowej należą m.in.: silnik, skrzynia biegów, elektryka nadwozia, ABS, hamulce, sterowanie silnikiem, moduły programowe i klucze, filtr cząstek stałych (DPF)  i  system SRS Air Bag oraz kilka innych elementów. Dobrze wyszkolona kadra i odpowiedni sprzęt zapewni Państwu dobrze i sprawnie wykonaną usługę.

pozostale-oferty-tom-serwis-mechanik-gorzow-taniInne usługi świadczone przez Tom Serwis:

  • Mechanika
  • Usuwanie Wtrysków w Samochodach 2.0 DCI
  • Usuwanie Urwanych Świec Żarowych

Dużą uwagę kierowców przykuwa jakość oleju, który ma trafiać do silnika, rzadziej interesują się płynem hamulcowym. Jest to błąd. Dbanie o dobry stan układu hamulcowego i oleju w nim zawartego jest równie istotne i ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo.

Wszystko jest w porządku dopóki hamulce są zimne, wtedy działają świetnie. Niesprawności nie widać na pierwszy rzut oka. Większość płynów hamulcowych jest higroskopijna – wchłaniają wodę z otoczenia. Woda ta jest w stanie znacznie, nawet drastycznie, zmniejszyć prawidłowe działanie hamulców.

Warto jednak pamiętać także o tarczach hamulcowych oraz piastach. Mogą one ulegać odkształceniom poprzez niewłaściwy montaż, np. zbyt silne dokręcenie. Ich sprawność może także zostać obniżona przez rdzę, korozję lub inne zanieczyszczenia. Bicie tarcz sprawdza się przy pomocy specjalistycznego urządzenia – czujnika zegarowego. Usługę tę przeprowadzamy oryginalnym sprzętem firmy ATE.

W Tom Serwis możesz liczyć na kompleksową naprawę i kontrolę układu hamulcowego Twojego samochodu. Nasi mechanicy zajmą się nim rzetelnie oraz w pełni profesjonalnie.

Wykonujemy:

  • Sprawdzanie Jakości Płynu Hamulcowego pod katem temperatury wrzenia
  • Wymiana Płynu Hamulcowego
  • Sprawdzenie Bicia Tarcz Hamulcowych oraz Piast

Cennik Usług

Tutaj mogą Państwo zobaczyć ceny przykładowych usług

 

Serwis

Cena

Sprawdzenie Szczelności Klimatyzacji od 40zł
Serwis Klimatyzacji R134a od 200zł
Wymiana Płynu Hamulcowego od 120zł
Wymiana Klocków Hamulcowych od 100zł
Diagnostyka Komputerowa 86zł
Sprawdzenie Jakości Płynu Hamulcowego (temp. wrzenia) 15zł
Usunięcie Urwanej Świecy Żarowej od

220 zł

Sprawdzenie Bicia Tarcz Hamulcowych i Piast (jedna oś) 120zł

 

Uwaga!

Przy zakupie naszego oleju i filtra – wymiana GRATIS